Скачать презентацию
Идет загрузка презентации. Пожалуйста, подождите
Презентация была опубликована 8 лет назад пользователемАсылжан Акыжанов
2 Математика- ақыл,ойды ретке келтіретін ғылым.
3 Жай бөлшектерді көбейту Умножение обыкновенных дробей The multiplication of fractions
4 Сабақтың мақсаты: -Цель урока- The purpose of this lesson: Білімділік: өтілген тақырыптарды қайталау және жүйелеу, жай бөлшектер және оларға амалдар қолдану дағдыларын қалыптастыру, жай бөлшектерге байланысты тарихи мәліметтермен таныстыру; Дамытушылық: ойлау қабілеттерін, өз беттерімен жұмыстануды дамыту; Тәрбиелік: алға қойған мақсатқа жетуге, өздеріне сенімді болуға, жауапкершілікке, топпен жұмыс істеуге тәрбиелеу.
5 Сабақтың барысы: 1. Ұ йымдастыру кезе ң і 2. Ү й тапсырмасын с ұ рау Ж ұ лдызды с ә т 3. Сергіту с ә ті 4. Математикалы қ ж ұ мба қ (Полиглот) 5. Де ң гейлік тапсырмалар 6. Саба қ ты қ орытындылау 7. Ү йге тапсырма. 8. Ба ғ алау
6 Үй тапсырмасын тексеру
7 Дұрыс бөлшекті ата
8 Бұрыс бөлшекті ата
9 Аралас санды ата 6
10 Жай бөлшектерді көбейту Жай бөлшектерді көбейту ережесі мұнд. 1) 2) Бөлшектерді қысқартып көбейту 1) Бөлшекті натурал санға көбейту (немесе керісінше) 1) 2) 3) Аралас сандарды көбейту 1) 2) Жаңа сабақтың құрылымы (плакат)
11 Үшбұрыш Математикалық жұмбақ (Полиглот)
12 Нүктеден, екі сәуледен, Құрылған бұл не екен?
13 Бұрыш- угол - angle А В С
14 Алды артымыз шексіз де Жете алмайсың біздерге. Сәуле менен кесінді Шыққан тегін білсе де.
15 Түзу- прямая- straight а
16 Түзудің бір бөлігі Екі шеткі нүкте көрігі. Ұзындығы және бар Айтшы, ұпай сенікі.
17 кесінді- отрезок - segment.. АВ
18 Тойған үйге … бар
19 Тоғыз – девять - nine
20 … жылға қоян терісі де шыдайды.
21 бір – один - one
22 Жігітке... өнер де аз.
23 жеті – семь - seven
24 Кім жылдам? ( есептер шығару ) Математикалық лото
25 Үшбұрыш Математикалық лото
26 12 =
27 1 =
28 7 =
29 10 =
30 9 =
31 2 =
32 5 =
33 3 =
34 11 =
35 4 =
36 8.8. =
37 6 2 =
38 Үйге тапсырма 1080, 1081
39 Бағалау
Еще похожие презентации в нашем архиве:
© 2024 MyShared Inc.
All rights reserved.