Скачать презентацию
Идет загрузка презентации. Пожалуйста, подождите
Презентация была опубликована 9 лет назад пользователемПолина Галахова
1 Малюємо котика «Хто з хвостиком та з вусиками? В кого лапки з подушечками? Як ступа, ніхто не чує, Тихо, крадучись, полює. І маленькі сірі мишки Утікають геть від…(кішки!)»
2 Мета: усвідомлення дітьми виробу положення аркуша паперу (горизонтальне чи вертикальне). Гарне заповнення усієї зображальної поверхні. Дати уявлення про узгодження форми і будови. Формування навичок вільного малювання. Закріпити вміння передавати в малюнку обєм іграшки. спостережливість Розвивати відчуття кольору, мислення, творчу уяву, память, спостережливість, уміння правильно передавати колір предмета. Виховувати любов і шанобливе ставлення «до братів наших менших».
3 Обладнання: Папір Фломастери Олівці кольорові Таблиці «Котик» Простий олівець Книга
4 Хід заняття I Організація заняття II Перевірка робочих місць III Основна частина заняття.
5 Вступна розповідь керівника Повідомлення теми і мети заняття. Дивний світ навколо нас, він настільки різний, невідомий, загадковий. Сьогодні ми познайомимось з різнокольоровими котиками. Будемо знати як колір впливає на поведінку кішки, на її характер. У природі зустрічаються кішки різного кольору: білі, чорні, руді, плямисті, сірі, смугасті, і т. д. Сьогодні ми помандруємо до чарівної країни «Малювання», де ви проявите себе як справжні художники. - Розгляньте таблицю. Якого кольору бувають коти? Чи бачили ви чорного кота, яке повіря повязане. Давайте згадаємо, ці повіря.
6 Розгляд ілюстрації Розгляд ілюстрації
7 Питання: Кого ви бачите на цьому малюнку? З яких частин складається котик ? (тулуб, голівка з вухами, вусики, лапки, хвіст) Який котик? (за формою, за кольором, за будовою) (Тулуб кота - це овал, голівка – круг, вуха – трикутної форми, хвіст намалюємо вигнутою лінією, лапи – короткі, вигнуті.) Аналіз форми, будови, забарвлення кота.
8 Повідомлення теми заняття Повідомлення теми заняття - Сьогодні ми з вами спробуємо намалювати кішку або котика. Ось якого котика намалювала я, а вам треба передати в малюнку обєм, вибрати положення аркуша паперу (горизонтально чи вертикально), проявити свою фантазію. - Під час своєї роботи ви повинні пригадати свої вміння, подумати як краще передати портрет кішки або котика. Малюємо олівцем. - Діти, як ви думаєте, як ми покладемо аркуш паперу, на якому малюватимемо вертикально чи горизонтально? ( Керівник показує ) - Чому вертикально? (Бо котик сидить.) Ми будемо малювати котика як у книзі В. Суттєва « Казки - малюнки».
9 Поетапний показ виконання малюнка керівником
10 Ігрова ситуація Гра «Ромашка» ( різнокольорові пелюстки ) Діти зривають пелюстки. Називають настрій людини відповідно цьому кольору. Виконують завдання, які записані на кожній пелюстці.
11 Ігрова ситуація Гра «Конкурс ввічливих слів», які покращують настрій людини. Діти називають «чарівні слова» і під музику роблять один крок вперед, хто далі пройде той і переміг. Гра «Відгадай загадку». А прочитай її з кінця – «І в мить почне тобі мишей ловить » : (ьтиволйешиміботенчопьтимвІ) – кіт.
12 IV. Підсумок заняття. Побажання. IV. Підсумок заняття. Побажання. 1. Виставка робіт, їх аналіз. 2. Всі ви, діти молодці! Гарно працювали, Але дзвоник пролунав, Він мені і вам сказав, Що пора нам кінчати Треба йти відпочивати.
Еще похожие презентации в нашем архиве:
© 2024 MyShared Inc.
All rights reserved.