1 Араша. Аққу,Шор тан һәм Шаян. Ара мен Шыбын. Арыстан мен Тышқан. Мақсаты: Мысал туралы түсінік қалыптастыру.Шығарманың мағынасын ашу,ой-тұжырым жасауға.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
LOGO Критериалды бағалау – сапалы білім негізі. Коучинг – сессия мақсаты : 12 жылдық оқуға көшу жағдайында оқушылардың жетістіктерін жаңа заман талаптарына.
Advertisements

Келимбердиева А. Н. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер Сыни тұрғыдан оқытуға үйрету Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау Оқыту мен оқуда АКТ- ны пайдалану.
Аринова Маруаш Мухамедияровна химия және биология пән мұғалімі Тәлімгерлік үдерісі Орыс тілі және әдебиет пән мұғалімі Мақсаты: Тәлім алушының кәсіби біліктілігін.
Сыни тұрғыдан ойлау деген – әр жеке тұлғаның кез–келген жағдайдағы мәселені ойлап, зерттеп қорытып, өз ойын еркін ортаға жеткізе алуы. Технологияның негізін.
Сабақтың мақсаты: Білімділік: тригонометриялық функциялардың негізгі қасиеттері мен графиктері бойынша білімдерін тиянақтап, толықтыру және.
Сабақтың тақырыбы: «Cos х = а, Sin х = а, tg х = а, ctg x = a түріндегі қарапайым тригонометриялық теңдеулер.»
Топтың ережесі 1. Ойды қайталамау. 2. Сөзді бөлмеу. 3. Топта бірін-бірі тыңдау, сыйлау. 4. Сыпайы сөйлеу. 5. Заңдылықтарды есте сақтау Тотығу дәрежесі.
Оқытудың белсенді әдістері Орындаған:зПИП-17-2 с тобының студенті Сарыбаева А.Ғ.
Сабақтың тақырыбы : What colour is your cat? Мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын молайта отырып түстерге байланысты жаңа лексикалық
Оқушылардың функционалдық сауаттылығын дамытудың тиімді жолдары.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 7.1 В Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): заттардың әртүрлі агрегаттық күйлерін.
§49 Биологиялық ырғақ. Жарықкезеңділік. Радиация..
Сабақ мақсаты: білімділік: Photoshop программасында суретті безендіру құралдарын тани білуге, берілген суретке түс пен түзету сәйкестігін қолдануға дағдыландыру,
...Адамзат үшін ХХІ ғасыр жаңа технологиялардың ғасыры болмақ, ал осы жаңа технологияларды жүзеге асырып, өмірге енгізу, игеру және жетілдіру - бүгінгі.
Бір сабақ бойынша толық рефлексия Мақсаты: Оқушылардың ауызекі сөйлеу дағдылары қалыптасады. Өз бетімен жұмыстар жүргізу арқылы ізденуге үйренеді. Білім.
37 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі «Шуақ» кәсіби қоғамдастығының жыл бойына атқарылған жұмыстар есебі.
Сабақтың тақырыбы : Пәні: Алгебра Сыныбы: 9 Пән мұғалімі: Нургалиева Ж.
жыл 8 сынып Информатика Сабақтың тақырыбы: Мәтіндік құжатты өңдеу Мақсаты: 1. Білімділік: Оқушыларды мәтін, мәтінді өңдеу жүйелерімен, мәтіндік.
Қазақ тілін оқытудын инновациялық әдіс-тәсілдері. Инновация. Инновация. Мұғалімнің инновациялық дайындығын қалыптастыру. Мұғалімнің инновациялық дайындығын.
Сабақтың мақсаты: 1.Судың кермектілігін жан-жақты түсіндіріп, химиялық реаакция түрінде жазу. 2.Магний және кальций қосылыстарының биологиялық маңызы.
Транксрипт:

1 Араша. Аққу,Шор тан һәм Шаян. Ара мен Шыбын. Арыстан мен Тышқан. Мақсаты: Мысал туралы түсінік қалыптастыру.Шығарманың мағынасын ашу,ой-тұжырым жасауға байланысты шығармашылық белсенділіктерін дамыту.Өз ойларын еркін айтып,дәлелді сөйлеу қабілеттерін арттыру. Күтілетін нәтиже: Мысал туралы түсінік қалыптасады,ой- тұжырым жасауға үйренеді,өз ойларын еркін айтуды үйренеді,сөйлеу қабілеттері артады.

Ұйымдастыру кезеңі 1 Ең жақсы тілек.Сенім ағашына тілек жазу. 2 Шаттық шеңберін жасап тілек айтып,гүл сыйлау. 3 Табиғат-біздің анамыз өлеңі. 4 Оқушыға мінездеме беру. Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ: Жаңа сабақты қорыту Бағалау 2 Венн диаграммасы.Сұрақ-жауап әдісі. 3 Джигсо әдісі. 4 Пысықтау сұрақтары.Сұрақ-жауап әдісі. 1 Білу. Миға шабуыләдісі. 2 Ой толғау. 3 Тұлғаны танып білустратегиясы. 4 Миға шабуыл. 1 Өрмекшінің торыәдісі. 2 Рефлекциякері байланыс жасау. 3 INSERTәдісі. 4 Фишбоунәдісі. Формативті бағалау (смайликтер арқылы, өзін өзі, бағалау критерилері арқылы бағалау) Сабақ кезеңдері Қолданылатын әдіс- тәсілдер

Жоспар құруда әдіс-тәсілдерді дұрыс түсінбеушілік орын алғаны. Нұсқаулықты басшылыққа алу,әріптестер мен кеңесу,әдіс- тәсілдерді дұрыс қолдана білу арқылы іске асырдым. Оқушылардың өз ойларын толық айта алатын ақпаратты технологиямен жұмыс істеуді, топпен жұмыс, жұппен жұмыс жасауды және өздерінің ішкі уәждерін, сыни көзқарастарын толық жеткізе алуға үйренеді. Нәтиже