Ұйымдастыру кезеңі Ширату «Менің көңіл-күйім» Армысың жарық күнім Көңіл-күйім ашылады, Шуағымен берген білім, Өзіңдей боп жарқырайды. Ертегі,өлең үйрететін.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Ашық сабақ Әдебиеттік оқу Сабақтың тақырыбы:Суықторғай Сыныбы : 4 Г Сынып жетекшісі:М.Мадиева 163 орта мектебі.
Advertisements

Қазақстан тарихы 10-сынып Қазақстанның Ресейге қосылуы. Сабақ тақырыбы:
Қазақстан тарихы Тарих пәнінің мұғалімі Қалдыбекова Н Ғұндар өркениеті Сабақ тақырыбы:
Сабақтың тақырыбы: Жылу сүйгіш және суыққа төзімді өсімдіктер.
«Білімді мыңды жығар, білекті бірді жығар» мақал.
Сабақтың тақырыбы: ПЫСЫҚТАУ. Сабақтың мақсаты : 1. Бір таңбалы сандарға жазбаша көбейту және бөлу тәсілдерін пысықтау арқылы оқушылардың білімін, біліктілік.
Пәні: Дүниетану Ортақ тақырыбы:Бізді қоршаған әлем. Бөлім:Климат және ауа райы. Сабақтың тақырыбы: Ауа райы деген не? Тілдік мақсат Ауа-райы-погода-weather.
Өзін – өзі тану 4 Ә сынып Өзін – өзі тану 4 Ә сынып.
Үй тапсырмасы І топ: Қадыр Мырзалиевтің « Ана» өлеңін жатқа айту ІІ топ: Өлеңнің негізгі мазмұнын қара сөзбен жеткізу ІІІ топ: Тақырыпты ашуда ойтолғау.
6 – тақырып: ҰҚСАТЫМ. СӘН. ТАЛҒАМ. Киім кию мәдениеті.
1. Ұйымдастыру. 2. Үй тапсырмасын тексеру. Ақпанның он сегізі Сынып жұмысы Құстың ұясы.
1.1. Қазақ тілі: Сабақтың мақсаты: а) Білімділік: оқушыларға тұрлаулы мүшелерді ажырату, сөйлемде атқаратын қызметіне түсінік беру.Сөйлем мүшелері туралы.
І топ - Қосу ІІ топ - Азайту ІІІ топ - Бөлу ІҮ топ - Көбейту.
Кім? Шығарма- лары Білім алу жолы Туған жері, балалық шағы.
«Бала Шоқан әңгімесі Сапарғали Бегалин. Сабақтың мақсаты: С.Бегалиннің шығармашылығы туралы мағлұматтарын кеңейту. Шоқан туралы шығарма арқылы ұлы ғалымның.
Қазақстан тарихы 10-сынып Қазақстанның Ресейге қосылуы. Сабақ тақырыбы:
Ү й тапсырмасы. ҚҰСТАРҚҰСТАР ТАУЫҚ КӨКЕК БӨДЕНЕ ТЫРНА ҚАРЛЫҒАШ ТОРҒАЙ Топтастыру стратегиясы.
Үй тапсырмасын сұрау «Асқорыту жолы және ауыз қуысы» тобы – «Микрофон» әдісі «Өңеш асқазан және ашішек» тобы – «Тестілеу» әдісі «Тоқішек, ұйқы безі, бауыр»
2 Баспазшы тобы Ө\о шебері Хамидуллина.Н.К. Сабақтың түрі: теориялық, практикалық сабақ Сабақтың әдісі: Интерактивті оқыту технологиясы, түсіндірмелі,
І. Ұйымдастыру. ІІ. Үй тапсырмасын тексеру §8. Қоғам – ерекше құбылыс «Жалғасын тап» әдісі 1.Қоғам дегеніміз материалдық дүниенің бір бөлшегі ретіндегі....
Транксрипт:

Ұйымдастыру кезеңі Ширату «Менің көңіл-күйім» Армысың жарық күнім Көңіл-күйім ашылады, Шуағымен берген білім, Өзіңдей боп жарқырайды. Ертегі,өлең үйрететін Бүгін бізде мол дайындық Құрметтейміз ана тілін! Қабыл аллы жарық күнім !

Топ атауы I топ: II топ: III топ:

Үй тапсырмасы Қайнекей Жармағамбетов Ормандағы оқиға

Топтық тапсырма 1. Ә ріптер кестьсінен ертегідегі а ғ аш аттарын тауып жазу 2. С ә йкестьндіру 3. Семантикалы қ карта

аабипрбтци слджфынобз каспийжбңы вғаққайыңю сексеуілсф фнқараағаш ямагщзыылд инншфвпржж Ә ріптер кестьсінен ертегідегі а ғ аш аттарын тауып жазу

Сәйкестьндіру: Адам мінезі Ағаш ақ көңіл Тобылғы шағыстырғыш Сексеуіл бауырмал Қараағаш қараниетті Қайың қызғаншақ

«Семантикалық карта» Ағаштар және бұталар Сексеуіл ТобылғыҚараағашҚайың Құрғақшылыққа төзімді, тамары тереңге келетін, отынға пайдаланатын ағаш түрі. + Суыққа төзімді ағаш, көбінесе көгалдандыру мақсатында жол жиектеріне отырғызылады. + Бұта немесе кішкене ағаш түріндегі өсімдіктің бір трусы. Жиі бұтақталған қызғыл түстес. + Жарықты жақсы көретін, тез өсетін, қабығы ақ түсті, көп жылдық өсімдік. +

Жұмбақтар шешу

Әдебиеттік оқу Сабақтың тақырыбы: Жолтай Әлмашұлы Қауын мен Қарбыз

Сабақтың мақсаты Ертегі мазмұнымен таныса отырып,өз ойларын,пікірлерін еркін айтуға үйрену.

О қ улы қ пен ж ұ мыс Мәтінді түсініп, оқы.

- Сұрақ-жауап: -Қарбыз бен Қауын қандай шешімге келді? -Қауынды кім тауып аллоды? -Қарт қауынның дәнін не істеді? -Қарбыздың жағдайы не балды?

Сергіту сәті «Жемістер, көкөністер» ойыны Ағаштарда өсетін жемістерді атағанда қолдарын жоғары қөтеріп шапалақтайды. Жерде өсетін көкөністерді атағанда қолдарын түсіріп шапалақтайды. Алма,қияр,шее,қарбыз,өрік,алмұрт қызанақ, қауын

Д ә птермен ж ұ мыс Қазанның он жетісі Сынып жұмысы

Топпен жұмыс 1- тапсырма

1 топ :Кейіпкерлерге 5 жолды өлең құрастыр Ой толғаныс 1. Не? Қарбыз Қауын 2. Қандай? Тәтті, дәмді, пайдалы, шырынды 3. Не істейді? Өседі, өнеді, шіриді, көбейеді, піседі 4. Сөйлем Біз бақшада қарбыз жинадық Қауын шөлді фасады 2 топ:Қауын мен қарбыздың суретін салып, сипаттау 3 топ:«Дән – Қауынның жүрегі. Осы өлмесе, ол мәңгі жасайды» дегенді қалай түсінесің? Бұл үзіндіні, яғни Қарбыздың жағдайын оқығанда қандай сезімде балдың?

Бағалау

Ү эге тапсырма К ү нделікті енді ашайы қ Ү й тапсырмасын жазайы қ. Б ү гінгі ал ғ ан білімді, Ұ мытпай, есть са қ тап алайы қ. Қауын мен қарбыз ертегісі оқу, әңгімелеу..

Білемін Білдім Білгім келеді «Бүгінгі сабақтан алған әсерім »