Ұйымдастыру (Сыныпты сабаққа дайындау,топтастыру) І. Білу Үй жұмысын тексеру ІІ. Түсіну Жаңа сабақ ІІІ. Қолдану Жаңа тақырыпты меңгерту V. Жинақтау Семантикалық.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Құжатқа сурет қою тәсілдерін үйрете отырып, оқушылардың сыни ойлау арқылы ақпараттық-коммуникативтік құзыреттілігін қалыптасытру.
Advertisements

Paint графикалық редакторы. Үй жұмысын тексеру Үй жұмысын бекіту сұрақтары Қажетті файлды бумадан қалай табуға болады?Қажетті файлды бумадан қалай табуға.
Сабақтың мақсаты : Білімділік : Калькулятор қолданбасын оқуға дайындалу. Калькуляторды іске қосуды, калькулятордың мәзірімен, жұмыс тәртіптерімен таныстыру.
Бестөбе кентінің 1 орта мектебінің математика пәні мұғалімі.
Қымбатты балалар! Жайық өзенінің алыстағы Логика жағалауында экологиялық апат болған екен. Бұрын бұл жер өсімдік пен гүлдерге толы, құстары сайраған,
Тобы: 9-212, 9 и-12 Өткізген: Каденова М.Ж. Орал ж Экономика және ақпараттық технологиялар колледжі Сабақтың тақырыбы:
Сабақта ойын түрлері арқылы тапқырлық ізденімпаздылық қасиеттерін дамыту, ой белсенділігін артыру. Сауаттылыққа, Шыншылдыққа, ұйымшылдыққа, шығармашылыққа.
PAINT графикалық редакторымен жұмыс. Сабақтың тақырыбы: PAINT графикалық редакторымен жұмыс Сабақтың мақсаты: Білімділік: График құруда және графикалық.
Сабақтың тақырыбы : « Мәтіндік құжаттарға графикалық кескінді кірістіру »
Сабақтың тақырыбы: Қалалық мұражай. Ашық сұрақтар: 1. Балалар біз ай қалада тұрамыз? 2. Қалада не бар? 3. Қалада мұражай бар ма?
I. Ұйымдастыру кезеңі. II. Үй тапсырмасын тексеру. 1.Асыл тасты сұрақтар. III. Жаңа сабақты түсіндіру. IV. Жаңа сабақты бекіту. 1. Тапсырма Тапсырма.
Microsoft Excel кестелік процессорында жұмыс істеу. Электрондық кестелерді әзірлеу.
Сабақтың тақырыбы: Фигуралардың теңдігі Сабақтың мақсаты: Білімділік: оқушыларға фигуралардың теңдігі туралы түсінік беру Дамытушылық: оқушылардың логикалық.
Ойын шарты: Егер фишка қызылмен белгіленген нөмірге түссе, онда сұрақ беріледі: дұрыс жауап болса бағыт бойынша алға жылжиды, дұрыс жауап бермесе артқа.
Графикалық редактор PAINT Сабақтың мақсаты:1. Графикалық редактормен жұмыс істеуге үйрету.Түзу сызықтар салу дағдыларын қалыптастыру. Тік төртбұрыштар.
Абай атындағы жалпы орта мектеп-лицей мұғалімі Бейсенова Нұргүл Сиязқызы 2009 ж Мәтіндік және графикалық ақпаратты кескіндеу.
Жаңа сабақ: EXCEL-дің графикалық мүмкіндіктері Диаграмма Бағандық (гистограмма) СызықтықДөңгелекНүктелікСақиналықКөпіршігенЖапырақшалықЦилиндрлікКонустықПирамидалық.
Физика пәнінен ашық сабақ.. Сұрақтар: 1.Орташа жылдамдық деп нені түсінеміз? 2.Орташа жылдамдықты қалай есептеп табуға болады? 3.Жылдамдықтың формуласын.
1. Графикалық редактор дегеніміз не? Жауабы: Графикалық бейнелерді құруға және өзгертуге арналған программа.
Сабақтың тақырыбы: Paint графикалық редакторымен жұмыс. Салу құралдары.
Транксрипт:

Ұйымдастыру (Сыныпты сабаққа дайындау,топтастыру) І. Білу Үй жұмысын тексеру ІІ. Түсіну Жаңа сабақ ІІІ. Қолдану Жаңа тақырыпты меңгерту V. Жинақтау Семантикалық карта ІҮ. Талдау Ой толғаныс Компьютермен жұмыс VII. Бағалау VI. Үйге тапсырма беру

.jpg Қандай пішімдегі кескіндер ең сапалы болады? нүктелерден Барлық растрлық кескіндер неден тұрады? сурет, сурет салу тексеру «Paint» сөзі ағылшын тілінен қалай аударылады? тексеру II.Үй жұмысын тексеру:

Түстер тобы Түстерді өзгерту Қандай бұйрықты орындап, палитрада жаңа түс құруға болады? Палитраның неше түсі бар? Бастау Барлық программалар Стандарттық Paint Paint бағдарламасын қалай іске қосамыз? тексеру 256 тексеру

КөкRGB (0,0,250) кодына қандай түс сәйкес келеді? Қызыл, жасыл, көк Палитрада жаңа түстер құру үшін қандай негізгі 3 түс қолданылады ? тексеру Көпбұрышты қолдана отырып шеңбер сыза аламыз ба? Сызуға болмайды тексеру

Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Paint бағдарламасында жұмыс істеуді меңгерту. Білімділік: Paint мүмкіндіктерін пайдаланып суреттерді ерекшелеуді үйрету. Дамытушылық: Оқушылардың өздігінен жұмыс істеу, шығармашылық қабілеттерін дамыту. Тәрбиелік: Оқушыларды ақпараттық мәдениеттілікке, өзін-өзі бағалауға, уақытты тиімді пайдалануға тәрбиелеу.

жұптарға.

жұптарға.

жұптарға.

1. Егер ерекшеленген фрагментті тышқанның оң жақ батырмасын шертсек, онда: Ctrl 2. Суреттің ерекшеленеген франментті Ctrl батырмасын басып жылжыту қандай бұйрыққа парапар? мәтін 3. Қандай пернені жібермей тұрып, «ізі бар» көшірме алуға болады? Палитра тышқанның сол жақ батырмасын шерту арқылы 4. Қандай сайманның көмегімен мәтін енгізуге болады? Контекстік мәзір пайда болады 5. Мәтіннің түсі?көшіру

БАҒАЛАУ ПАРАҒЫ Бағалау парақтарын толтыру,оқушыларды бағалау ұпай «3» ұпай «4» ұпай «5» Аты-жөніҮй жұмысы1-деңгейлік тапсырма 2-деңгейлік тапсырма 3-деңгейлік тапсырма Cемантика лық карта Қорытынд ы Ұпайы Баға

Үйге тапсырма: «Көктем» тақырыбына сурет салу.

Сабақ аяқталды. Зейін қойып тыңдағандарыңызғарахмет!