Сайыстың тақырыбы: Көңілділер мен тапқыштар. Ұйымдастыру бөлімі: І. Оқушыларды командаларға бөлу. ІІ. Командалардың аттарын тағайындау. (Команданың атын,

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Сайыстың бағдарламасы 1-тур. Үй тапсырмасын тексеру 2-тур. Сен маған, мен саған 3-тур. Тапқырлар сайысы 4-тур. Кім жүйрік 5-тур. Сурет салу.
Advertisements

Сабақтың мақсаты: Білімділік: Өткен сабақтарды қайталау арқылы оқушылардың алған білімдерін, икемділіктерін тексеру, оқуға қызығушылығын, ынтасын арттыру.
Сабақтың тақырыбы: Microsoft Excel бағдарламасында диаграмма тұрғызу.
Білімділік : О қ ушыларды ң білімдерін сарап қ а салу ар қ ылы же ң імпаз топты аны қ тау. Дамытушылы қ : О қ ушыларды тап қ ырлы ққ а баулып, зейінін,
Тобы: 9-212, 9 и-12 Өткізген: Каденова М.Ж. Орал ж Экономика және ақпараттық технологиялар колледжі Сабақтың тақырыбы:
Сабақ тақырыбы: Нүкте және түзу. Екі түзудің өзара орналасуы. 7 сынып.
148 қазақ орта мектебі. Ү й т а п с ы р м а с ы 1.Файл дегеніміз не? 2.Жаңа қапшықтарды қалай құрамыз? 3.Paint графикалық редакторын қалай іске қосамыз?
Арифметикалық прогрессия. Арифметикалық прогрессияның n-ші мүшесінің формуласы.
Ү й тапсырмасы. ҚҰСТАРҚҰСТАР ТАУЫҚ КӨКЕК БӨДЕНЕ ТЫРНА ҚАРЛЫҒАШ ТОРҒАЙ Топтастыру стратегиясы.
Сабақтың тақырыбы: Фигуралардың теңдігі Сабақтың мақсаты: Білімділік: оқушыларға фигуралардың теңдігі туралы түсінік беру Дамытушылық: оқушылардың логикалық.
«Бояу түстері сыр шертеді» Білімділік: суретті шапшаң, тез салуға үйрету; сурет салу шеберлігін арттыру. Дамытушылық: Оқушылардың дүниетанымын, эстетикалық.
I-тур Бәйге (Оқушылар қойылған сұрақтарға 1 минут ішінде тез жауап беруі тиіс.)
Абай атындағы жалпы орта мектеп-лицей мұғалімі Бейсенова Нұргүл Сиязқызы 2009 ж Мәтіндік және графикалық ақпаратты кескіндеу.
Оқу бағдарламасы: білім беру бағдарламасындағы қарым-қатынастың қорытындысы Тілдің кеңінен қолданылуын қамтамасыз ету үшін: Пәнге тән терминологияны енгізу.
Ондық бөлшектер. Ондық бөлшектерді жазу және оқу 5 - сынып Математика мұғалімі: Айтжанова М.
Оқушыларды күрделі сөздердің түрлерімен таныстыру. Біріккен сөз туралы мағлұмат беру. Оқушылардың ойлау қабілетін дамыту. Сөз құрамына талдауға төселдіру.
Білімділік: Оқушыларға жай бөлшек, үлес, алым, бөлім туралы түсініктер беру. Оқушыларды екі натурал санның бөліндісін жай бөлшек түрінде жаза білуге және.
III. Үй тапсырмасын қорыту. 1. мұхиттар кестесі III. Үй тапсырмасын қорыту. 1. мұхиттар кестесі Мұхиттар Мұхиттар Жағалауындағы материктер Ең терең жері.
Сабақтың тақырыбы: Пластикалық алмасуы. Нәруыз биосинтезі.
Информатика алғырлары. 1-топ: Компьютер тобы 2-топ: Принтер тобы.
Транксрипт:

Сайыстың тақырыбы: Көңілділер мен тапқыштар

Ұйымдастыру бөлімі: І. Оқушыларды командаларға бөлу. ІІ. Командалардың аттарын тағайындау. (Команданың атын, емблемасын, әнұранын, гезетін таныстыру.) ІІІ. Сайыстың мақсатымен және жоспарымен таныстыру.

Оқушыларды командаларға бөлу Сыныптар бойынша: 7 А – Принтер 7 Б – Жүйелік блок 7 В – Дискета

Сайыстың мақсаты: Оқушылардың информатика пәнінен алған білімдерін жинақтау, ой-өрісі мен танымдық қабілеттерін дамыту, шығармашылыққа баулу, компьютерлік сауаттылыққа дағдыландыру.

Жоспар І. Бөлім: Әр топ өздерін таныстырып, газеттерін қорғайды. ІІ. Бөлім: Кім жүйрік ойыны. (Теориялық сұрақтарға жауап беру). ІІІ. Бөлім: Қылқалам сыры (Paint-та тез әрі дұрыс сурет салу). ІV. Бөлім: Түсін мені (Суретке қарап жауап беру). V. Бөлім: Жұмбақтарды шешу.

І бөлім Таныстыру

ІІ бөлім Кім жүйрік?

ІІІ. Бөлім: Қылқалам сыры

Тіктөртбұрыш, Эллипс, Құю (Заливка) құралдарын пайдаланып компьютердің суретін салыңдар

ІV. Бөлім: Түсін мені

WordPad – та мына батырманың қызметі?

Paint – та мына батырманың қызметі?

WordPad – та мына батырманың қызметі?

Paint – та мына батырманың қызметі

WordPad – та мына батырманың қызметі?

Paint – та мына батырманың қызметі?

WordPad – та мына батырманың қызметі?

Терезелердің барлығында болатын мына батырмалардың қызметі?

WordPad терезесі

Терезелердің мына түрде орналасуын қалай атайды?

Әр топқа қойылатын жеке сұрақ

Принтер тобына: Мәтін немесе суретті сақтау жолы?

Жүйелік блок тобына: Жаңа қапшық қалай құрылады?

Дискета тобына: Дискетті қалай пішімдейді?

V. Бөлім: Жұмбақтарды шешу.

Экранның бетінде оның тұрағы, Қашан болсын жыпылықтап тұрады

Төртбұрышты әйнек, Тұнып тұрған әлек.

Кемірушіге ұқсайды, Құйрығы ұзын, түсі сұр. Білгіш болсаң жауап бер, Осы заттың аты не?

Ұзынтұра жалқаубек, Тұрмай ылғи жатады. Қозғала қалса артынан, Ешбір белгі қалмайды.

Бұтақ орнында мың бір инесі, Компьютер жаны мекені.

Ақпарларды қағазға шығарады, Бұл құрылғы қалай деп аталады?

Билогияда бұл паразит, Көзге зорға көрінер. Информатикада өлшем бірлік, Ақпараттарды ол өлшер.

Ақпартты қағаздағы компьютерге енгізеді. Егер білсең айта ғойшы, Бұл қандай құрылғы.

Әділқазылардң қорытындысын күтеміз

Жеңімпаз командаға компьютер бөлмесіне ойнауға жолдама жәна Мақтау қағазы беріледі