шығыс-восток-east, күн-солнце-sun, сәуле-луч-sun ray, аққулар-лебеди-swan, шабақ-малек-fish, мыс-медь-copper, қып-қызыл-красный-red.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Жағымды психологиялық ахуал туғызу. Мұғалімдерге қағаз таратылады, олар есімдерін және өздерінің айналысатын сүйікті ісін сурет арқылы бейнелейді.
Advertisements

Атаулар көмегімен болжау. Жапырақ Серпілген сауалдар - Жапырақтың адам өміріне қандай пайдасы бар? - Өсімдіктің өсуі үшін жапырақта қандай қоректік заттар.
Сабақтың тақырыбы: Ахмет Байтұрсынов Қырық мысал.
Сабақтың тақырыбы: Абай Құнанбаев «Жазғытұры » Сабақтың мақсаты: Біліктілік : Мәтінді мәнерлеп оқу, мазмұнын түсіндіру, мәтіннің негізгі идеясын ашу. Өмірмен.
АҚ Астана Медициналық Университеті Құқық негіздері және сот медицинасы кафедрасы Іскерлік ойын Тақырыбы: Қоршаған ортаны қорғаудың экологиялық-құқықтық.
ІҰйымдастыру 1 Сәлемдесу.Түгелдеу 2 Оқушыларды 3 топқа бөлеміз?: І ТОП Сояу ІІ ТОП Түйнек ІІІ ТОП Пиязшық Үй тапсырмасын сұрау кезеңі:
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу Қызығушылығын ояту Психологиялық дайындық.
Ү Й ТАПСЫРМАСЫ І ТОП : Ө СІМДІК ТУРАЛЫ ІІ ТОП : Т АМЫР ТУРАЛЫ ІІІ ТОП : С АБАҚ ТУРАЛЫ.
Сабақтың тақырыбы : ІІ тоқсан 4 –бөлім :Жануарлар дүниесі мен өсімдіктер әлемі Жалқау жануарлар 5-сынып Пән мұғалімі: Асенова Алуа.
Оқу мақсаты: XIII-XV ғғ. Қазақстан аумағында құрылған мемлекеттерді білу және картаны қолдану арқылы саяси үдерістерді түсіндіру. Қазақстан аумағындағы.
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер Ұжымдық Өзара білім алмасуға жағдай туғызатын Қолдаушы болып табылады ДИАЛОГТІК ОҚЫТУ Мерсер мен Литлтон (2007) өз еңбектерінде.
География сабағына қош келдіңіздер. Мына суреттке қарап, қандай ой айта аласыздар?
LOGO Шатты қ ше ң бері Күн нұрындай көңілім, Даламдай кең пейілім. Жүрегім толы мейірім, Бәріне ортақ шуағым, Қайырымды боламын!
Cабақта қолданылатын стратегиялар Құрастырған: Абызбек Г.Т. 1 деңгей мұғалімі Жамбыл атындағы мектеп-лицейі.
Пәні:Жаратылыстану Сыныбы 5 ә ОқулықАлматы Атамұра баспасы 2010 ж беттер АвторыБ.Ш.Әбдіманапов, А.В.Прищепина, Л.М.Фокина, А.У. Әбілғазиев ТақырыбыГидросфера.
4 Б сыныбы Сынып жетекшісі:Төреханова Мөлдір Қош келдіңіздер! Әдебиеттік оқу пәнінен ашық сабақ.
Орталық Қазақстан экономикалық ауданының экономикалық-географиялық жағдайы, табиғат ресурстары, халқы, шаруашылығы, өнеркәсібі, ауыл шаруашылығы, көлік.
Семей қаласындағы Т. Аманов атындағы 16 жалпы орта білім беретін мектеп ММ.
Мақсаты: Сынып оқушыларының пәндер бойынша алған білімдерін саралау, ой ұшқырлықтарын байқау, топпен бірлесе отырып жұмыс істей білуге және өз білімдерін.
Жәнібек Кәрбозин. Сабақтың мақсаты: Жәнібек Кәрбозиннің Жиырма тиын әңгімесі бойынша білім беру. Сабақтың міндеттері: 1.Білімділік: Мәтіннің мазмұнын.
Транксрипт:

шығыс-восток-east, күн-солнце-sun, сәуле-луч-sun ray, аққулар-лебеди-swan, шабақ-малек-fish, мыс-медь-copper, қып-қызыл-красный-red.

Белгілі қазақ ақыны Қоғам қайраткері Жерлес ақын

Балқаш көлі көлемі жағынан 3 орын аллоды. Аққулар-су құстары. Л Қ А Ш

Аққулар-су құстары.

1.Шығармашылық топ құру 2.Әр торты 1,2,3,4,5 номерлеріне жіктеу 3. Номер бойынша эксперттік топқа бөліну. 4.Шығармашылық топқа қайтып, талқылау

1 эксперттік топ: өлеңнің 1 шумағын оқиды талдайды, сұрақ қояды, қызу талқылайды, баяндайды. 2 э. топ: 2 шумағын талдайды. 3 э. топ 3 шумағын талдайды.

Сын-Зат Зат-Зат Зат-Үстеу Зат-Етістік

1. Бар білімді ортаға салу 2. Ой елегінен өткізу, қорытындылау

Білемін v Білгім келеді + Басқа көзқараста балдым - Қызығушылығ моды арттырды ?

Берілген сұраққа жауап айту, талдау., зерделеу, қорытынды шығару

1 топ: Бақа қалай пайда балды? Пайдасы, маңызы 2 топ.Балық қалай п.балды? Пайдасы, маңызы 3 топ.Барлық су құстарын этап джаз. Пайдасы, маңызы.

Оқушының атыСөздік қор АкроөлеңДжигсо КеннингМи шабуылы Ойтол ғау Зарина т - «5» 3-4 т -«4» 2-3 т -«3»

Өлеңді жаттау, Бектау-ата туралы қызықты директор жинау.

Ықылас қойып қатысқан балаға үлкен алғыс!