1. Познайомитися з основними культурними здобутками княжої доби, зокрема історичною та літературною пам'яткою Повість минулих літ. 2. Познайомитися з.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
ВСТУП ДО ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ Ми знову книгу відкриваєм, В світ дивовижний відбуваєм, Мандруєм в давньому житті У роки дивовижні ті.
Advertisements

ВСТУП ДО ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ Ми знову книгу відкриваєм, В світ дивовижний відбуваєм, Мандруєм в давньому житті У роки дивовижні ті.
Мова як джерело знань про минуле. Географічні назви в історичній науці.
ІСТОРІЯ ЯК НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ І НАУКА. Історія самостійна наука. Наука про минуле людства. Слово «історія» з грецької означає «дослідження», «повідомлення»,
Микола Вороний. «Євшан-зілля». Мета уроку: коротко ознайомити учнів з найважливішими сторінками життя письменника; з'ясувати поняття поема; розвивати.
Презентацію створено за допомогою компютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» Вступ. Відлік часу в історії.
Перевірка знань учнів Що таке археологія? Для чого створюються музеї?
У цій ілюстрованій енциклопедії читач зможе знайти основні свідоцтва про більшість столиць світу та про найкрупніші міста – про їх історії, архітектуру.
Коротка розповідь про події, людей, походження назв сіл, міст, явища природи оповиті казковістю, фантастикою.
РОЛЬ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ У ФОРМУВАННІ ЖИТТЄВИХ ЦІННОСТЕЙ ЛЮДИНИ Презентацію створено за допомогою комп ютерної програми ВГ « Основа » « Електронний конструктор.
Книга вчить, як на світі жить. Одна мудра книга краща від найбільшого багатства. Книга – твій друг, без неї як без рук. Книга – золотий рудник знань.
Тема: Княжа Русь-Україна Тема уроку: Культура Київської Русі Автор: Дука Володимир Валентинович, учитель історії Вишгородської загальноосвітньої школи.
Літературне читання 2 клас Буду я природі другом Ліна Костенко Перекинута шпаківня.
Кіммерійці та скіфи на території сучасної України. Історія стародавнього світу 6 клас.
1.Бази даних(БД). Загальні поняття. 2.Моделі даних. Реляційна модель. 3.Етапи створення БД. Робота в середовищі СУБД. 4.Інтерфейс MS Access Практична.
Урок контролю і корекції навчальних досягнень з теми «Про що і про кого розповідає історія»
Художня література як мистецтво слова. Архітектура.
Підготувала учитель початкових класів Лохвицької гімназії 1 Барко Світлана Сергіївна.
Уявіть, що ви прибули до іншої країни і маєте можливість відвідати урок історії. Про що передусім ви хотіли б дізнатися?
Організаційний момент Добрий день! Сіли рівно, озирнулись, Одне одному всміхнулись, Якщо добре працювати – Вийдуть гарні результати. Тож не гаємо ми час,
Транксрипт:

1. Познайомитися з основними культурними здобутками княжої доби, зокрема історичною та літературною пам'яткою Повість минулих літ. 2. Познайомитися з поняттями культура, літописи. 3. Зробити уявну подорож стародавнім Києвом.

Матеріальні цінності – це різноманітні споруди, знаряддя праці, речі. Із матеріальними цінностями знайомляться на уроках історії Духовні цінності – це пам'ятки літератури, малярства, музики. Із духовними цінностями знайомляться на уроках літератури

Літопис – це рукописна книга, у якій у хронологічній послідовності записувалися історичні події.

Яку роль відігравала церква у духовному житті русичів? Чим вразив іноземних гостей Київ? Чому літописи вважають як історичною так і літературною пам'яткою? Якби ви зараз мали можливість відвідати Київ, де б ви хотіли побувати і чому?

Навчитись виразно читати й переказувати літописні оповіді на с , за бажанням зробити ілюстрації. Індивідуальне завдання: дібрати інші легенди про походження Києва, або підготувати легенду про походження села Косівки.