Сабақтың мақсаты: Дамытушылық: Экономикалық мазмұндағы есептерді деңгейлеп шығарту негізінде оқушылардың пәнге қызығушылығын арттыру. Дамытушылық: Экономикалық.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Үшбұрыштардың ұқсастығы тақырыбы бойынша есептер шығарту Геометрия пәні 9- сынып.
Advertisements

Бағалау Қорытындылау Есептер шығару Сергіту минуты Үй тапсырмасын тексеру Ұйымдастыру кезеңі Қайталау сұрақтары Үйге тапсырма.
Виет теоремасы Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Өткен материалдан алған білімдерін оқушы санасына бекіту. Өткен тақырыптар бойынша әртүрлі есептерді шығара.
5 сынып математика ж. Сынып жұмысы Жай бөлшектер Математика пәнінің мұғалімі: Досанова М. Т.
Үшбұрышауданына есептер шығару. Теорияны практикамен ұштастыру, яғни күнделікті тұрмыста, еңбекте және басқа пәндерге пайдалана білу,шығармашылық қабілетін.
Сабақ тақырыбы: Квадраттық теңсіздіктерді шешу тәсілдері Сабақтың мақсаты: Квадраттық теңсіздіктерді шешу тәсілдерін есеп шығаруда қолдана отырып,теорияны.
«Көңіл-күй неге ұқсас». Ойыншылар олардың бүгінгі көңіл- күйлері неге (қай жыл мезгіліне, ауа райына, табиғаттың құбылысына) ұқсас екенін айтып береді.
Тақырыбы: Алғашқы функция және интеграл Түркістан көпсалалы медицина колледжі Математика пәнінің оқытушысы Жағыпарова Данагүл Дәулетқызы Оңтүстік Қазақстан.
Үй тапсырмасын сұрау «Асқорыту жолы және ауыз қуысы» тобы – «Микрофон» әдісі «Өңеш асқазан және ашішек» тобы – «Тестілеу» әдісі «Тоқішек, ұйқы безі, бауыр»
5 сынып математика ж. Сынып жұмысы Жай бөлшектер Математика пәнінің мұғалімі: Досанова М. Т.
Тізбектелген сабақтар топтамасы Әлем өзгерумен бізде өзгереміз.
Сабақтың тақырыбы: Сан есім. Уақыт. 5-ші сынып үшін қазақ тілінен сабақ жоспары Дайындаған: 4 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиетім.
Математика, 5 сынып Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектерді азайту.
Педагогикалық шеберхана Сабақтың тақырыбы: Бақылау арқылы шығарма жазу Біздің қыс.
Табиғаттағы, химиялық реакциялар тірі организмдер мен адам тіршілігіндегі химиялық реакциялар «19 М.Мақатаев атындағы жалпы орта мектебі » коммуналдық.
Сабақтың тақырыбы: Бір айнымалысы бар сызықтық теңдеу тақырыбына есептер шығару.
101 орта мектеп Квадрат теңдеулер Сабақтың тақырыбы: Квадрат теңдеулер арқылы шығарылатын есептер арқылы шығарылатын есептер 8 А Сыныбы: 8 А Құлжанова.
ОҚО, Ш АРДАРА АУДАНЫ Қ ОССЕЙІТ АУЫЛЫ С ЫРДАРИЯ ЖАЛПЫ ОРТА МЕКТЕБІНІҢ БАСТАУЫШ СЫНЫП МҰҒАЛІМІ Қамысбаева Сырсұлу Түркменбайқызы.
Сабақтың тақырыбы: «Тәуекелділік ұғымы және түрлері»
Сабақтың мақсаты: Білімділік: Өткен сабақтарды қайталау арқылы оқушылардың алған білімдерін, икемділіктерін тексеру, оқуға қызығушылығын, ынтасын арттыру.
Транксрипт:

Сабақтың мақсаты: Дамытушылық: Экономикалық мазмұндағы есептерді деңгейлеп шығарту негізінде оқушылардың пәнге қызығушылығын арттыру. Дамытушылық: Экономикалық мазмұндағы есептерді деңгейлеп шығарту негізінде оқушылардың пәнге қызығушылығын арттыру. Тәрбиелік: Қызмет көрсету орындарында оқушыларға экономикалық және этикалық тәрбие негіздерін қалыптастыру. Тәрбиелік: Қызмет көрсету орындарында оқушыларға экономикалық және этикалық тәрбие негіздерін қалыптастыру. Білімділік: Процент тақырыбы бойынша алған білімдерін жинақтау. Білімділік: Процент тақырыбы бойынша алған білімдерін жинақтау.

Сабақтың түрі: Дәстүрлі емес Сабақтың типі: Пысықтау Оқыту әдісі: иллюстративтік, бейнелік, индуктивтік, дедуктивтік Жабдықтары: Интерактивті тақта, бейне слайдтар.

Сабақтың жоспары 1.Ұйымдастыру 4.Есептер шығару 7.Оқушыларды бағалау 2.Үй тапсырмасын тексеру 3.Мотивация 5.Дыбыстық психогимнастика 6.Шығармашылық есеп 8.Қорытындылау 9.Үйге тапсырма беру

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Оқушылардың қатысымы мен оқу- құралдарын тексеру Оқушылардың қатысымы мен оқу- құралдарын тексеру ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

ІІІ. Мотивация Процентті ондық бөлшек түрінде жазу, кесте толтыру. Жауаптарын тақтадан тексере отырып, берілген ондық бөлшекті өсу ретімен орналастыру арқылы «Экономика» сөзін шығарады. Бүгінгі сабағымыз экономика саласымен байланысты болатынын айту. 3%3%3%3% 210% 52% 15% 340% 25% 40% 215% 80% эиокаонкм

Есептер шығарту Жинақ кассасынан 5%-тік жылдық өсіммен 120 теңге ақша алынды. Жинақ кассасынан алған ақшаны 1 жылдан соң неше теңге етіп қайтарады? Атай жинақ кассасына теңге ақша салып, бір жылдан соң одан теңге алды. Атай жинақ кассасына салған ақшасын неше проценттік өсіммен алды? Жинақ кассасына жыл басында 8%- тік өсіммен салынған ақша жыл соңында 162 мың теңге болды. Жинақ кассасына жыл басында неше теңге ақша салынған?

Дыбыстық психогимнастика Мақсаты: Дыбысты психогимнастикамен танысу. Жүргізуші оны қалай пайдалану керектігін айтады: жай, еркін арқаны тік ұстау керек. Бірінші мұрынмен терең дем алып, дем шығарған кезде дауыстап шапшаң дыбыстар шығарамыз. А – барлық ағзаға жақсы әсер етеді. Е – қалқанша бездеріне әсер етеді. О – жүрекке жеңіл әсер етеді. И – ми, көз, құлақ, мұрынға әсер етеді. У – ағзаның ішкі құрылысына әсер етеді. Я – барлық ағзаның жұмыс жасауына әсер етеді. М – барлық ағза мүшелеріне әсер етеді. Х – мүшенің тазаруына әсер етеді. ХА – көңіл көтеруге әсер етеді.

Шығармашылық есеп Оқушылар, қазіргі таңда әр жанұядағы ең өзекті мәселелердің бірі не деп ойлайсыңдар? Несие төлеу. Ендеше, несие алу тиімділігін қарастырайық. Бір адамға үй алу үшін теңге ақша керек болды. Оны 13% 21% 27% 13% 21% 27% тг тг тг тг тг тг Осы үш банкіден алынған ақшаны қанша өсіммен қайтарамыз,есептеңдер. Егерде осы теңгені тек осы банкіден алғанда, қанша өсіммен қайтарылады? Несиені қандай жолмен алған тиімді? Несиені қандай жолмен алған тиімді? 13% 13% тг тг

Оқушыларды бағалау Қорытындылау Үйге тапсырма беру