Маршруттық карта О қ у қ ұ ралдары ң ды т ү гелдеп ал.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
1.Тиімді тәсілмен есепте: 3 * 2 * 10 5 * 2 * 9 3 * 4 * 10 1 * 6 * 50 (4 + 6) * 7 (8 + 5) * 3 (13 + 7) * 4 (9 + 7) *
Advertisements

Дос болайық бәріміз! Әрқашан дос біргеміз, Ажырамас іргеміз Ілгері жүріңдер, Достық жырын біліңдер, Ту ғып ұстап бірлікті Еңбекті сүйіңдер Қ-сы Дос болайық,
Психологияның зерттеу әдістері. Психологияның зерттеу әдістері - психологияда қолданатын әдістері мен әдістерінің арысындағы байланыс.
«Алгоритм» ұғымы. Алгоритм қасиеттері.
Тамыз 2015 жыл. Жауапты: Новоселов ОМ тарих пәні мұғалімі Спатаева Б. К.
Мақал- мәтелдер. Мақал-мәтелдер Мақал-мәтелдер бізді ата-бабаларымызбен жалғастырып жатқан көпір сияқты. Мақал-мәтелдер арқылы олардың өсиетін тыңдай.
АНА МЕН БАЛА ! 1 жасыңда Сені алақанына салып бақты, тамақ беріп, жуындырды. Оның түн ұйқысын төрт бөліп, ұйықтатпай рахметіңді сөйтіп айттың.
Өзін-өзі тану – 7. Ақпанның он үші Мақсаты: оқушылардың өмір құндылығы туралы түсініктерін одан әрі тереңдету. Міндеттері: - оқушыларға өмір құндылығы.
Қыркүйектің жиырма сегізі Тіл таба білу өнері Тіл табысуға қажетті коммуникативтік дағдылар.
Орындаған: Байзақ Е. Қабылдаған: Есжанов Ғ. Тобы: 101 «Б»ФӨТ Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік Фармацевтика Академиясы.
Дұрыс тамақтана білеміз бе?Дұрыс тамақтана білеміз бе?
Теориялық білім: «Диалогтік оқыту әдістерін сабақтарда қолдану» Практикалық білім: коучинг «Техника постановки вопросов в диалоговом обучении»
Дұрыс тамақтана білеміз бе?. 1. Тамақтану тәртібі 2. Тамақтанудың негізгі ережелері 3. Тамақтану процесінің принциптері 4. Тамақ ішу тәртібі.
жиырма үші Сабақтың мақсаты: Оқушылардың ой - өрісін, тіл байлығын, білімін кеңейту; Оқушыларды ұқыптылыққа, тазалыққа, ұйымшылдыққа, алғырлыққа тәрбиелеу.
Ж ү рек жылуы. Оқушылардың жаңа ортаға бейімделуі, бір-бірімен өзара қарым-қатынас жасауға көмектесу, жағымды хал-ахуал қалыптастыру. Балалардың өзін-өзі.
Алгебра 8«б» сынып Математика пәнінің мұғалімі: Жұмағанбетов Д 13 жалпы орта мектебі.
Модульдік оқыту технологиясын сабақ барысында қолдану.
Қазақ тілі Сабақтың мақсаты: Ауызша сөйлеу дағдымыз қалыптастыру, Көптік жалғауларды пысықтау, Өткен тақырыпты қайталау.
Бағдарламада ұсынылған жеті модуль Оқытудағы жаңа тәсілдер; Сыни тұрғыдан ойлауды үйрету; Сыни бағалауды қолдану арқылы оқуды және оқу нәтижесін бағалау;
Жай бөлшектерді салыстыру. Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы 101 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі Елубай Бибігүл Айтжанқызы.
Транксрипт:

Маршруттық карта О қ у қ ұ ралдары ң ды т ү гелдеп ал.

Ойыңды жинақта

Ендеше, кеттік!!!

Бағдаршамның қай түсі жанғанда тоқтау керек? Жауабын дәптеріңе түсіруді ұмытпа.

Өз-өзіңе деген сеніміңді жоғалтпа! Мына сөздердің қайсысына ма? сұраулық шылауы сәйкес келеді? Аппақ...? Көкшіл...? Қызғылт сары...? Дұрысын дәптеріңе жазып ал.

Ережені дәптеріңді ашып, қайталап алуыңа болады.

Бұл тапсырма сен үшін қиындық тудырмайды! Смайликтердің түсі қандай? Дұрыс тапқан болсаң, сол сөзге дыбыстық талдау жаса.

Сені алда тағы бір сүйкімді смайлик күтіп тұр. Кәне, батылдырақ!

Сен өзіңнің білімді екеніңді таныттың! Сөйлемді толықтыр. Көктемде ағаштың жапырақтары.... Дәптерге жазуды ұмытпа!

Сенің қолыңнан бәрі де келеді! Есіңнен шығарма!

Тапқырлығыңды танытып көр! Хваткий - алғыр Голубой Пшено – сөк Синий –.... Житель - тұрғын Фиолетовый -....

Сыныпта жалғыз еместігіңді ұмытпа. Қиналсаң, үш досыңнан көмек сұрауыңа болады.

Мәре сызығына жақындап қалдың, тездет! Тапсырмаларда болған түстерді рет-ретімен боя. Ненің суреті пайда болды ?

КЕМПІРҚОСАҚ

АЛАҚАЙ!!! ЖАРАЙСЫҢ!!! Сен барлық тапсырмалардан сүрінбей өттің!!!